/** */

Aktualności

Komunikacyjne objazdy na 21. Cracovia Maraton

Ulicami Krakowa przebiegł dziś 21. Cracovia Maraton. Jak co roku, impreza ta wiązała się z dużymi zmianami w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie z powodu zamknięcia najważniejszych odcinków dróg i torowisk tramwajowych.

 

Czytaj więcej...

21. Cracovia Maraton w niedzielę 16 kwietnia 2024 roku

W najbliższą niedzielę 16 kwietnia na ulicach naszego miasta zorganizowany zostanie 21. Cracovia Maraton. Wydarzenie to tradycyjnie wiązać się będzie z dużymi utrudnieniami w ruchu, zamykanymi ulicami i koniecznością skierowania wielu linii tramwajowych i autobusowych na trasy objazdowe.

Czytaj więcej...

Prezentacja odnowionej Warszawy M20 w alei Róż

Dzisiaj w alei Róż po raz pierwszy zaprezentowana została, licząca blisko 70 lat, taksówka marki Warszawa M20. Tego typu pojazdy były wykorzystywane przez krakowskie MPK począwszy od 1956 roku. Teraz samochód dołączył do kolekcji historycznego taboru miejskiego operatora.

Czytaj więcej...

Trójkątowanie pod zajezdnią w Nowej Hucie

Od wczoraj w godzinach przedpołudniowych tramwaje linii 4, zamiast zawracać na terenie zajezdni Nowa Huta, trójkątują na układzie torowym przy pierwszej bramie zajezdni. Wszystko z powodu trwających prac przy przebudowie budynku SO-2. Z tego też względu również, od wczoraj można podróżować wagonem Protram 405N-Kr na linii 52.

Czytaj więcej...

Prace konserwacyjne w tunelu tramwajowym w ciągu Trasy Łagiewnickiej

W najbliższą sobotę i niedzielę 13 i 14 kwietnia prowadzone będą prace konserwacyjne w tunelu tramwajowym w ciągu Trasy Łagiewnickiej. W tym czasie całkowicie wstrzymywany zostanie ruch tramwajów na odcinku Kurdwanów P+R – Łagiewniki SKA.

 

Czytaj więcej...

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 149 gości oraz 1 użytkownik.