/** */

Aktualności

Prace konserwacyjne w tunelu tramwajowym w ciągu Trasy Łagiewnickiej

W najbliższą sobotę i niedzielę 13 i 14 kwietnia prowadzone będą prace konserwacyjne w tunelu tramwajowym w ciągu Trasy Łagiewnickiej. W tym czasie całkowicie wstrzymywany zostanie ruch tramwajów na odcinku Kurdwanów P+R – Łagiewniki SKA.

 

Trasa Łagiewnicka oddana została do użytku pod koniec wakacji 2022 roku. Arteria ta składa się z kilku tuneli drogowych i jednego dłuższego tunelu tramwajowego. Co jakiś czas w każdym z obiektów prowadzone są prace konserwacyjne. Teraz ponownie przyszedł czas na tunel tramwajowy.

 

W związku z tym, w najbliższą sobotę i niedzielę 13 i 14 kwietnia, w związku z wyłączeniem ruchu tramwajowego na odcinku Kurdwanów P+R – Łagiewniki SKA, zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

 

  • linia 10 będzie kursować po następującej zmienionej trasie: Pleszów – … – przystanek Łagiewniki SKA – Zakopianka – Borek Fałęcki;
  • linia 11 będzie kursować po następującej zmienionej trasie: Mały Płaszów P+R – … – Estakada Tramwajowa Dworzec Płaszów – Wielicka – Limanowskiego – Kalwaryjska – Wadowicka – Brożka – … – Czerwone Maki P+R;
  • linia 50 – wszystkie kursy będą realizowane na skróconej trasie do pętli Kurdwanów P+R.

 

Rozkłady jazdy linii tramwajowych zostaną zmienione.

Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 1301 gości oraz 1 użytkownik.