/** */

Aktualności

Zmiany na Kuźnicy Kołłątajowskiej

W poniedziałek, 21 października, zakończy się remont nawierzchni ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Jednocześnie wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w tym rejonie.

 

W związku z zakończeniem prac linia numer 137 powróci na swoją stałą trasę. Jednocześnie, w miejsce dotychczasowej linii 537 uruchomiona zostanie nowa linia numer 115, która kursować będzie na trasie Witkowice - Dworzec Główny Wschód. Linia funkcjonować będzie jako zwykła, czyli będzie zatrzymywać się na wszystkich istniejących przystankach na trasie. Jednocześnie, do obsługi linii skierowany będzie tabor dwunastometrowy. Oznacza to, że na ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej po raz pierwszy na stałe liniowo pojawią się tak duże pojazdy. Dotychczas kursowały tędy wyłącznie małe autobusy.

 

Ponadto, w nocy z 21 na 22 października, czyli z poniedziałku na wtorek, na swoją stałą trasę powróci linia nocna numer 637.

Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 350 gości oraz 0 użytkowników.