/** */

Aktualności

Debiut autobusu AMZ CITY SMILE CS 10 LF na ulicach Krakowa

Zgodnie z zapowiedziami, w dniu dzisiejszym na ulicach Krakowa debiutował autobus AMZ CITY SMILE CS 10 LF w ramach testów w naszym mieście. Pojazd od rana kursował na linii 301. Właśnie takie autobusy od 1 sierpnia bieżącego roku rozpoczną obsługę linii 102 i 168 w ramach nowego kontraktu firmy Mobilis.

 

Pierwszy autobus AMZ dla Mobilisa w dniu debiutu radził sobie całkiem nieźle na trasie z Krakowa do Niepołomic i to mimo obfitego deszczu, który przez większą część dnia padał z nieba. Pojazd ten przez kolejny tydzień będzie można oglądać na linii numer 301, przy czym w dniu powszednie będzie kursował na brygadzie szczytowej. Po zakończeniu testów, do Krakowa na jazdy próbne przybyć ma dwunastometrowa wersja autobusu AMZ, również zamówiona przez firmę Mobilis.

Autobus AMZ CIT...
Autobus AMZ CIT...
Autobus AMZ CIT...

Komentarze  

 
+1 #9 Ruppert 2014-05-19 01:00
Pięny numer - 001 - czy taki już zostanie?
 
 
+2 #8 kaktus32 2014-05-18 21:13
@solaris8315

Tutaj masz wytłumaczenie ;-)

"Wiem, że wszystko to samo – bo Sims jest podwykonawcą Pixela, który uznał, że czas już trochę się usamodzielnić i zacząć oferować produkty pod własną marką – ale właśnie może ich doświadczenie z oprogramowaniem , IMHO większe niż Pixela, sprawi, że wypuszczą sprzęt kompatybilny z KKM. :-D Tak czy siak cieszę się, bo ten typ wyświetlaczy (z programowaniem graficznym i ogromnym wyborem czcionek) zawsze był moim ulubionym."

http://pkk.lovekrakow.pl/viewtopic.php?f=12&t=2130&sid=e436bdbe3425569de0f788ff440b49a5&start=180
 
 
+1 #7 105 2014-05-18 18:48
@Piotr Cholewa

Będzie się dobrze jeździło do pracy : D
 
 
+1 #6 solaris8315 2014-05-18 17:38
@kaktus32.

Sprawdziłem tę firmę w internecie. Wygląda jak klon firmy PIXEL...
 
 
+2 #5 PSMKMS 2014-05-18 12:55
Za daleko, brak czasu, a ostatnio jeszcze denna pogoda. Ale może w końcu się wybiorę w tamte okolice. 8)
 
 
+1 #4 Afordos 2014-05-18 12:07
A Ja mam propozycję, do autora(ów) strony, aby wybrali się z aparatem w kilka opuszczonych przez nich miejsc. Tam dzieje się więcej lub tyle samo co przy Wielickiej, gdzie jednak fotorelacje są regularne. 1) Miejsce - Okolice lotniska, przy terminalu, rozkopane tory kolejki do Balic, widać już trajektorię torów, nowa organizacja ruchu przy lotnisku 2) Dotyczy tej samej budowy, ale okolice Balickiej. Zostały przygotowane już prawie tymczasowe drogi, zrobione potężne nasypy i pewnie lada dzień zacznie się budowa wiaduktu kolejowego. Szkoda, że nikt tego nie dokumentuje :( Ogólnie widzę, że zawsze relacje z tej części miasta jakoś po macoszemu traktowane są :(
 
 
+2 #3 kaktus32 2014-05-18 11:10
@solaris8315

Nie jestem pewien, ale najprawdopodobn iej one są firmy SIMS, tak samo jak kasowniki.
 
 
+6 #2 Piotr Cholewa 2014-05-17 22:04
Na stodwójkę? Będzie się je dobrze fotografowało na Piastowskiej na tle Kopca Kościuszki! :-)
 
 
+1 #1 solaris8315 2014-05-17 22:03
Jakiej firmy są te wyświetlacze?
 

Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 457 gości oraz 0 użytkowników.