/** */

Aktualności

Roboty torowe na ulicy Basztowej w sobotę 24 maja 2014r.

W najbliższą sobotę, 24 maja, prowadzone będą roboty torowena odcinku pomiędzy węzłami Dworzec Główny - Basztowa LOT. W związku z powyższym torowisko tramwajowe zostanie wyłączone z ruchu, a kursujące tędy linie tramwajowe będą skierowane na trasy objazdowe.

 

Wszystkie linie kursujące przez ulicę Basztową, a więc numer 2, 4, 14, 19, 20 i 24 w sobotę, 24 maja, pojadą trasą objazdową przez ulicę Franciszkańską i Dominikańską. Linie autobusowe numer 152, 724 i 744 oraz nocne linie tramwajowe i autobusowe funkcjonować będą bez zmian. Natomiast autobusy linii 304 i 502 dodatkowo będą obsługiwać przystanek „Basztowa LOT” w obu kierunkach. Rozkłady jazdy linii tramwajowych i autobusowych nie będą zmieniane.

Komentarze  

 
+7 #4 PSMKMS 2014-05-21 19:54
Generalnie może jakby się torowisko na Podwalu rozleciało, to może wtedy by się w końcu pieniądze na jego remont znalazły :lol:
 
 
+2 #3 Piotr Cholewa 2014-05-21 18:49
Cytuję Pitek_Antrop:
Mnie ciekawi jak tę sobotę przetrzyma torowisko na Podwalu-Straszewskiego :cry: :o


Otóż to! Tam w ogóle żadnego remontu od 50-ciu lat nie było!
 
 
+3 #2 Pitek_Antrop 2014-05-21 18:36
Cytuję Piotr Cholewa:
Temu torowisku się należy naczelny remont - nie poprawka - ale wszystko rozbija się o finanse.

A któremu z łatanych się nie należy?!
Mnie ciekawi jak tę sobotę przetrzyma torowisko na Podwalu-Strasze wskiego :cry: :o
 
 
+3 #1 Piotr Cholewa 2014-05-21 18:24
Temu torowisku się należy naczelny remont - nie poprawka - ale wszystko rozbija się o finanse.
 

Zaloguj się, aby dodawać komentarze.

Zdjęcie tygodnia

Zaloguj się

Odwiedza nas 307 gości oraz 0 użytkowników.